Го паркирал Голфот на паркинг во Скопје - Го нашол без тркала

Го паркирал Голфот на паркинг во Скопје, а утредента го нашол без тркала.

МВР информира дека 41-годишниот А.Д. од Скопје пријавил дека на улицата “Архиепископ Доситеј“ на паркинг простор непознат сторител извршил тешка кражба  од патничко моторно возило “Голф“ и ги одзел пневматиците.

Се работи на расчистување на случајот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.08.2019 - 16:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега