Го оставил телефонот отклучен, нашол селфиња на мачката кои станаа хит

 

Сопстеник на мачка се изненадил кога го остави мобилниот отклучен и пронашол селфи фотографии кои наводно ги направил неговиот миленик.

Кевин Руснак на Твитер сподели фотографии од својата мачка Доби, која таа случајно ги направила кога поминувала над телефонот.

-Што се случува кога ќе го ставите мобилниот отклучен на куњскиот пулт?, напиша Руснак споделувајќи фотографии од својата мачка.

-Вашата мачка застанува на него и почнува да прави селфиња, вели тој.

 

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

28.09.2020 - 19:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега