Го одврза ќесето: Пејачката на момчето му даде подарок од 9.500 евра

Радмила Манојловиќ не штеди кога станува збор за саканиот, па така на своето момче, пејачот на Гранд, Харис Берковиќ, му приреди вечера изненадување за роденден и му даде часовник од 9.500 евра.

Убавата пејачка на 9. јуни го израдувала момчето со скапоцениот подарок.

Инаку, тој е помлад од неа, а досега се пишуваше често дека се разделуваат.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.06.2019 - 18:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега