Го испеа најголемиот хит во 90-те, два пати банкротираше и се омажи за затвореник - сега се појави во проѕирен фустан

Тони Брекстон никогаш не се плашела да ја покаже својата фигура која пркоси на нејзините години, а завчера на доделувањето на Греми наградите покажа повеќе отколку што планираше.

Во целосно проѕирен фустан кој го облекла на голот тело, 52-годишната Тони Брекстон на доделувањето ги украде сите погледи.

Haljina koja ništa ne prepušta mašti

Пејачката е најпозната по баладата Un-Break My Heart, која излезе пред точно две децение, со својот стајлинг докажа дека е во форма и понатаму.

Istakla je sve pevačicine adute

Да потсетиме, во 1997 година пејачката банкротираше, а како што наведе за тоа беше виновна нејзината дискографска куќа која иако во светот се продаваа нејзините албуми во милиони примероци, на неа и даде само чек од 2.000 долари кој не можеше да ги покрие сметките.

Džinovski dijamant uzburkao glasine

После тоа пејачката по втор пат доживува банкрот, а во 2018 година се верила со Тони Бердман, кој е момче кое инаку ограбувало продавници и продавало хероин поради што било уапсено. Подоцна во затвор лежел 3 години, а едно време лежел и во дом за незгрижени деца како бездомник.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.02.2019 - 09:34

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега