Го гледавме на македонскиот идол, а еве како денес изгледа пејачот

 

Медиумите го спојуваа со многу манекенки, често го гледавме во друштво на згодни колешки во опуштено издание и за кратко време, македонскиот идол Денис Мурат сосема го промени својот стил и на јавноста преку бројните фотографии и покажа колку е заљубен во својата поубава половина, прекрасната професорка Стефани Стефановска.

 

 

 
 

 

 

17.07.2017 - 15:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа