Го фатила на дело со љубовница - тоа што го сторила љубовницата го прераскажува цел свет

 

Во еден кинески град се случило жена да дојде дома порано и за малку да го фати на дело сопругот со љубовница. Несреќната жена дала се од себе да се скрие, па веројатно се обидела да избега низ прозор, но работите тргнале наопаку.

Не само што не успеала да се скрие од жената, туку и целиот свет успеал да ја види и сними, бидејќи љубовницата некако успеала да заврши закачена на каблите, во долна облека.. 

Организирана е цела акција за спасување на жената.

 

 

 

17.07.2017 - 13:34

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа