Глумеше дека го заглави прстот на даска, реакцијата на неговата сопруга стана хит на Твитер (ВИДЕО)

Еден корисник на Твитер се одлучи ја насамари својата сопруга и исценира оти се повредил додека работел во гаражата.

Подготвил сѐ за да изгледа како шајка да му влегла во прстот и му го зацврстила за даска.

Погледнете ја реакцијата на неговата сопруга.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.08.2020 - 15:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега