Гласајте за Начевски и Николов за најдобри судии во светот

Најдобрите македонски ракометни судии, Ѓорѓи Начевски и Славе Николов се во конкуренција на уште четири судиски двојки во изборот на најдобри судии на планетата, а вие може да го дадете својот глас за нив.

Гласајте за нив на следниот ЛИНК.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

28.11.2019 - 07:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега