Ѓорчев: Врати се Коце! Лани ги пречекавме Реал Мадрид, а сега Шилегов не може ни да испрска против комарци

Град Скопје уверуваат дека се прска против комарците од кои има наезда, а скпјани се жалат дека се цели испокасани, а по тој повод на социјалните мрежи се огласи Влатко Ѓорчев, пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ.

- „Пред една година Скопје ги дочека Реал Мадрид и Манчестер. Денес Шилегов не може да испрска против комарци. Врати се Коце. Толку“, посочи Ѓорчев на својот Твитер налог.

 

 

 

10.08.2018 - 08:43

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега