Ѓорчев: Силјановска ќе има понуда и за Албанците

Ѓорчев во вечерашното издание на дебатниот магазин „Click Plus“ на ТВ21 рече дека кандидатот на ВМРО-ДПМНЕ за претседател ќе има своја понуда за Албанците.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.03.2019 - 22:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега