Ги платила 8.000 евра, а никој не забележува дека се подновила - како изгледа пејачката по зафатот

 

Веќе долги години пејачката Гоца Божиновска била незадоволна од бојата на своите заби, а па конечно одлучила тоа да го промени. Ставила навлаки и нејзината насмевка како што самата вели, чини 8.000 евра.

По скапоцениот зафат Гоца е задоволна од себе и не ја трга насмевката од лицето.

-Н ми се допаѓаше бојата на природните заби и тоа многу ме нервираше, па одлучив да сепроменам. Сега изгледаммногу поубаво, ликот ми се измени и изгледам значително помладо. Одев кај најмалку 15 забари, но никој не го направи она што оваа заболекарка го стори за мене, навистина заслужува пофалби. Изгледам целосно поинаку - изјавила Божиновска и додала дека уште никој ѝ ги нема пофалено навлаките.

screenshot-1

 

 

 

 

11.12.2017 - 23:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа