Ги надмина своите сестри: Клои Кардашијан роди ќерка па и даде необично име

 

Сите ги знаат сестрите Кардашијан, посебно Ким која на своите деца им дава чудни имиња, а тука некаде е и нејзината сестра Клои, која се чини дека малку ја намина.

Имено таа на својата ќерка со Тристан Томсон и даде име True, или во превод „вистина“, а тоа го објави на Инстаграм.

„Нашата мала ќерка True Tompson , целосно ги украде нашите срца, а ние сме исполнети со љубов“ напиша таа, а притоа објави и фотографија од соба полна со розови балони.

 

 

 

 

17.04.2018 - 10:01

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега