Ги изненадија сите со изборот на песна за првиот танц- Вељко и Богдана избраа светски хит (ВИДЕО)

По граѓанската венчавка на новите сопружници Богдана и Вељко, им се обрати и владиката Стефан Шариќ, кој ги благослови младенците.

Богдана и Веjко Ражнатовиќ го танцуваа првиот танц, со песната „Огледала“ на Џастин Тимберлејк.

Невестата го фрли биедермаерот, кој го фати Тара Милутиновиќ, другарка од детство на Анастасија.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.11.2019 - 20:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега