Гевгеличани разочарани од Јанева: Овие пари не се ништо за неа, сопругот ѝ остави многу повеќе

Сограѓаните на јавната обвинителка Катица Јанева од Гевгелија велат дека се разочарани од неа и нејзината вмешаност во случајот "Рекет“, кој деновиве е актуелна тема во медиумите, објави „Слободен печат

 Некои од нив се разочарани, некои велат дека славата ѝ удрила во глава, а трети пак се децидни и велат дека парите кои ги земала не се ништо за неа затоа што починатиот сопруг ѝ оставил многу повеќе. 

Што велат сограѓаните на Јанева за неа, погледнете ОВДЕ.

 
 
 
 
 
 
 
Volume 26%
 
 
 
 
 

04:36

 
 
 
 
07:17
08:43
 
 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.08.2019 - 16:47

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега