Героски до Фетаи: Знае ли некој колку сочно ја опцу Катица?

 

Колку "сочно"? Знае некој? Ова го напиша Бранко Героски по веста дека Фатиме Фетаи ја опцула Катица Јанева и дури почнала да плаче откако таа вчера наредила сите да се претресуваат на влез и излез од СЈО.

 

Фатиме вчера истакна дека таа е обвинителка, а не обвинета за да биде претресувана.

-Јас сум обвинителка која работи во оваа институција веќе четири години, а не осомничена за да ме претресуваат на секое влегување и излегување. На враќање од паузата околу 13 часот ме застана полицаецот и соопшти дека не можам да влезам без да бидат извршени проверки во мојата ташна. Тој се повика на наредба која денеска била дадена од шефицата Катица Јанева , кажа Фетаи за Тв24.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.08.2019 - 09:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега