Георгина знае да привлече внимание: Нејзината фотографија од лифт ја разгоре фантазијата на мажите

Георгина Родригез, вереницата на Кристијано Роналдо секојдневно на Инстаграм објавува по некоја фоографија која не ги остава мажите рамнодушни.

Убавата Георгина овојпат објави фотографија од лифт, а во преден план е нејзиниот задник и тенката половина, во кусо кратко фустанче.

Нормално следеа многу коментари и лајкови, а до сега има повеќе од милион ипол.

 
 
 
View this post on Instagram

#goodnight #peace #love @fashionnova

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on Oct 20, 2019 at 9:52am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.10.2019 - 10:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега