Георгина со своето семејство ужива на одмор во Италија, а не пропушта шанса да го покаже совршениот задник (ФОТО)

Георгина Родригез ужива во семејниот одмор на италијанската ривиера.

Свршеницата на Кристијано Роналдо со своите фанови сподели фотографии на кои позира на јахта со четирите деца. 26-годишниот модел се забавуваше со слатките дечиња Алана, Ева, Матео и со пораснатиот Кристијано Џуниор.

Џорџина славеше за успехот на Роналдо откако Јувентус ја победија Сампдорија со 2-0.

Славното семејство се релаксира и забавува на луксузна јахта во Портофино, Италија.

Секако таа секоја шанса ја користи да го покаже своето совршено тело и задник, што никогаш не останува незабележан.

 
 
 
View this post on Instagram

Lo que está destinado a suceder, siempre encontrará una forma única, mágica y maravillosa de manifestarse.

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on Jul 29, 2020 at 11:02am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

Cualquier lugar del mundo es bueno para dormirse en brazos de mamá Qué momentos tan maravillosos! #family #love @cristiano

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on Jul 26, 2020 at 8:17am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

Hakuna matata

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on Jul 19, 2020 at 4:12am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

29.07.2020 - 21:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега