Георгина со нова доза на сексапил: Го покажа своето совршено тело во бикини (ФОТО)

Георгина Родригез, избраничката на Кристијано Роналдо, е активна на социјалната мрежа Инстаграм, па секојдневно објавува многу провокативни фотографии и видеа.

Преку ден уживаше во бикини, на јахта, па објави фотографија на која повторно ги истакна своите облини, на кои фановите не можат да останат рамнодушни.

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on Aug 2, 2020 at 11:46am PDT

Веднаш потоа Георгина објави фотографии во кои се наоѓа во елегантно издание и во центар на внимание беше скапиот накит, но не остана незабележан и шлицот кој ги откри нозете на Георгина.

 
 
 
View this post on Instagram

En la vida hay tantas ocasiones especiales como veces elegimos celebrarlas.

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on Aug 4, 2020 at 3:51am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

04.08.2020 - 22:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега