Георгина е бремена: Благословени сме (ФОТО)

 

Кристијано Роналдо и неговата партнерка Георгина Родригез очекуваат близнаци.

Фудбалерот ја објави веста на својот Инстаграм профил со фотографија на која двајцата држат снимки од ултразвук.

"Пресреќни сме што можеме да објавиме дека очекуваме близнаци. Нашите срца се полни со љубов и едвај чекаме да ве запознаеме. Благословени сме", напишал Роналдо.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano)

28.10.2021 - 19:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега