Георгина доминираше на црвениот тепих: Вереницата на Роналдо блескаше

Георгина Родригез буквално блескаше на доделувањето на наградите од страна на козметичкиот бренд Sesderma.

25-годишната вереница на Кристијано Роналдо го истакна својот сексапил во атрактивна сина креација од Ali Karoui.

Шпанскиот модел заводливо позираше пред фоторепортерите.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.09.2019 - 15:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега