Гавазова позира во Охрид, никого не остави рамнодушен (ФОТО)

Таа е мајка на две деца и една од најзгодните фолкерки на македонската сцена. Сузана Гавазова и за време на карантинот не се откажа од вежбањето и одржувањето во кондиција, па денеска покажа со каква форма располага.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on Aug 5, 2020 at 9:11am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on Aug 5, 2020 at 7:47am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.08.2020 - 23:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега