ГАЛЕРИЈА: Погледнете колку граѓани се појавија на трибината на СДСМ вечерва во Штип

Вечерва во Општина Штип, СДСМ одржа трибина. Погледнете колку граѓани присуствуваа на истата. 

Централната граѓанска трибина „Силно и одлучно кон иднината“  каде говорник беше претседателот на СДСМ Димитар Ковачевски, се одржа во Штип -   НУКЦ „Ацо Шопов“, а почна вечерва во 20.00 часот.

 

 

 

26.11.2022 - 22:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега