ФОТО:Позирајќи во бикини му покажа на поранешното момче што губи

По две години во врска , моделот Деми Роуз раскина со ДиЏејот Крис Мартинез.

„За жал, Деми и Крис тргнаа по различни патишта. Тие ја завршија врската како пријатели и ќе продолжат да се поддржуваат еден со друг. Деми во моментов е соло и е посветена на нејзината кариера“, откри нејзиниот претставник за медиуми.

Се чини дека убавата Деми не страда многу по раскинувањето, бидејќи весело се насмевнува на новите фотографии што ги објави на Инстаграм, позирајќи во бикини , кое повеќе открива отколку што прикрива.

 
 
 
View this post on Instagram

Thinking of you

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on Oct 10, 2019 at 6:12pm PDT

 
 
 
View this post on Instagram

A @dannydesantos special I can’t wait to get back to Asia!!

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on Oct 3, 2019 at 12:32pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.10.2019 - 22:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега