ФОТО:„Најжешката“ навивачка на финалето во Мадрид- влета на теренот, па остана без Инстаграм

На синоќешното финале во фудбалската лига на шампионите во Мадрид меѓу Липерпул и Тотенхем  покрај фудбалерите главна ѕвезда беше и една „жешка“ навивачка во минијатурно бикини.

На синоќешното финале во фудбалската лига на шампионите во Мадрид меѓу Липерпул и Тотенхем  покрај фудбалерите главна ѕвезда беше и една „жешка“ навивачка во минијатурно бикини.

Нејзиниот скоро гол задник им ја украде славата на фудбалерите, сметаа милиони фудбалски навивачи од светот.

Откако Кинси влета на терен за време на финалниот натпревар на ЛШ, на Инстаграм за само неколку часа достигна повеќе од 2,5 милиони следачи. Пред натпреварот имала само 300 илјади. Меѓутоа, наскоро ѝ го хакирале профилот.

Според повеќе британски веб-сајтови се работи за рускиот модел за костими за капење, Кинси Волански, инаку девојка на познатиот руски „јутјубер“ Витали Здоровецкиј, попознат по неговиот канал со невкусни шеги „VitalyzdTV“,  и сајтот „Vitaly Uncensored“.

По влегувањето на неговата девојка на теренот, тој објави на Твитер фотографија и јасна порака.

“Не можам да дочекам да се оженам за тебе”, пишува Виталиј, а потоа додаде во Instagram:

“Мојата девојка влезе во финалето на Лигата на шампионите. Јас сум горд на тебе, се си ми ти” …

 
 
 
View this post on Instagram

#kinsey_sue • #kinseysue • #kinsey • #kinseysuee • #kinseysuechampions • #kinsey #كسي_حار

A post shared by kinsey_sue (@wolanski___kinsey) on Jun 1, 2019 at 7:43pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

03.06.2019 - 15:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега