Фотографирање во фрижидер- ова е новиот бизарен тренд

Актерката Кристина Ричи, пред неколку месеци објави фотографија од себе како ѕирка од фрижидерот, па неколку дена подоцна овој вид на фотографирање стана најголемиот бизарен тренд.

17.01.2014 - 13:14

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега