Фотографија вредна пет милиони лајкови: Згодна милионерка, луксузен автомобил и тесен комбилизон (ФОТО)

Најмладата милионерка во светот и една од најпознатите ријалити ѕвезди Кајли Џенер објави фотографија вредна пет милиони лајкови.

Имено манекенката позираше во тесни хеланки, а Кајли собра повеќе од пет милиони лајкови, а бројот од час во час се зголемува.

Кајли во претесен комбилизон го покажа задникот, но и едно од луксузните возила со кои таа располага.

Фановите воодушевени од нејзиниот изглед коментираа дека изгледа беспрекорно, но го пофалија и нејзиниот избор за новиот автомобил.

 

 
 
 
View this post on Instagram

once upon a time two scorpios made a leo

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on Jan 16, 2020 at 1:48pm PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.01.2020 - 16:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега