Фотографија од Анџелина Џоли ги загрижи фановите ширум светот

Иако драмата околу нејзината разделба со Бред Пит, одамна помина, Џоли продолжува да ја губи тежината. За време на посетата во Колумбија актерката успеа да го сокрие преслабото тело под широк долг фустан, но лицето и рацете и изгледаа најблаго речено застрашувачки.

Новите фотографии предизвикаа уште еден бран гласини дека Анџелина има сериозни здравствени проблеми. Пред извесно време во некои медиуми дури и излезе информација дека лекари и соопштиле на актерката многу тешка дијагноза, а таа во страв дека нема да живее долго веќе го подготвила тестаменто

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.06.2019 - 12:59

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега