Фотографии кои го забрзуваат пулсот: Презгодната пејачката во минијатурно бикини

Убавата пејачка Никол Шерцингер објави фотографии од одмор кои оставаат без здив!

Никол неодамна го прослави 42-от роденден со своето ново момче, исто така во бикини, а сега ги воодушеви своите фанови со фотографии од одморот во Света Луција!

Го покажа своето совршено тело во минијатурно бело бикини, додека заводливо гледаше во камерата.

„Го гледам зајдисонцето “ напишала Никол.

 
 
 
View this post on Instagram

Watching the sunset from heaven @sugarbeachviceroy

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on Aug 13, 2020 at 2:04pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.08.2020 - 14:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега