ФОТО:Досега не се пријавила поубава кандидатка во „Ѕвездите на Гранд“

Членовите на жирикомисијата од „Ѕвездите на Гранд“ често се жалат дека ѕидот кој го имаат пред себе им е „најголемиот хендикеп“, со оглед на тоа дека така се фокусирани само на пеењето, а велат дека една ѕвезда ја сочинуваат повеќе фактори.


Тоа се покажа уште еднаш, поточно на сцената кога се појавила Ивана Цвикиќ (20) од Лакташ.

Иако е студент на музичката академија, таа не успеа да го импресионира жирито кое нејзиното пеење го оцени како „коректно“, но кога ја погледнаа како изгледа, изјавија дека би ја земале во тимот поради нејзината убавина.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Vidimo se i ovu subotu u Caffe Flores Banjaluka!

A post shared by (@ivanacvikic99) on Oct 7, 2019 at 1:55pm PDT

 
 
 
View this post on Instagram

/a>

A post shared by Aug 15, 2019 at 8:40am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by (@ivanacvikic99) on Sep 19, 2019 at 3:08am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.10.2019 - 21:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа