ФОТО:Чипка,танга и подвезици- Станија се надмина себе

Атрактивната старлета Станија Добројевиќ важи за една од најатрактивните личности од јавната сцена.

Учесничката во многу реални шоуа на своите фанови им нуди дел од облините секојдневно и секогаш ги радува со провокативни слики.

 
 
 
View this post on Instagram

☁️

A post shared by Stanija (@stanijadobrojevic) on Apr 28, 2020 at 11:51am PDT

Добројевиќ сака да ги покаже облините, а овој пат Станија покажа дека нејзиниот задник во хеланки изгледа страшно добро и докажа дека карантинот не и ја расипал линијата и затегнатиот задник.

 
 
 
View this post on Instagram

@denisastefan_ #golov20

A post shared by Stanija (@stanijadobrojevic) on Apr 30, 2020 at 11:58am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.05.2020 - 14:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега