ФОТО+18: Ќе ви се сврти во глава од сексапил- Станија мокра и во чипкан проѕирен градник

Старлетата и реалити ѕвезда Станија Доброевиќ позната е по својот сексапил, а кога позира на Инстаграм тоа е речиси секогаш во разголено и секси издание.

Иако има илјадници такви фотографии, таа секогаш успева да ја заскокотка машката фантазија, па така беше и овојпат.

Станија се фотографираше во проѕирен чипкан градник и мокра коса.

Оваа фотографија ја разгоре фантазијата на нејзините обожаватели, а коментари и лајкови се редеа.

 

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by It's me, Stanija! (@stanijadobrojevic) on Nov 11, 2020 at 11:55am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.11.2020 - 15:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега