ФОТО: Жешки фотографии од светската манекенка, за само еден час и донесоа еден милион лајкови

Една од најпознатите светски манекенки , Бела Хадид ги почести своите речиси 25 милиони фанови на Инстаграм со нови жешки фотографии во бикини.

Фотографии во црно – кафеаво бикини , на плажа за еден час и донесоа милион и пол лајкови.

 
 
 
View this post on Instagram

Me&Z @zoeygrossman outtakes for @voguespain

A post shared by (@bellahadid) on Jun 2, 2019 at 1:42pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.06.2019 - 18:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега