ФОТО: Жешката Карлеуша без градник во лифт

Јелена Карлеуша е позната по својот провокативен стајлиг па така и сега, пејачката објави жешка фотографија во лифт.

Имено Карлеуша на Инстаграм постави фотографија , но и кратко видео од себе си во портокалов костим, кој имаше длабоко деколте, а во преден план беа нејзините гради, секако без градник.

Фотографијата ја постави на социјалните мрежи, а нејзините фанови презадоволни од ваквата глетка коментираа дека Карлуша е „жена змеј“ и „Лавица“.

За кратко време оваа фоографија собра огромрн број на лајкови, а еве и зошто:

 

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on May 21, 2019 at 9:20am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.05.2019 - 08:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега