ФОТО: Жените масовно ги купуваат - Милица Павловиќ облече панталони кои се хит оваа сезона

Добро е познато дека постојан некои парчиња гардероба кои ретко кој може да ги носи, а во нив да изгледа добро и тренди.

Во таа група спаѓаат и патналоните од латекс, кои оваа сеозна се многу популарни, па такви исти облекла и пејачката Милица Павловиќ.

43725083-557595014689039-1043798083485710699-n

Таа на својот Инстаграм профил објавила фотографија од Истанбул, а сите веднаш ги забележале патналоните.

42898620-2423138614369384-5585425293815665772-n

Како ви се допаѓа овој тренд? Мора многу да се внимава, бидејќи овој материјал ја открива секоја неправилност на телото и открива вишок на килограми.

 

 

 

15.11.2018 - 23:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега