ФОТО: Жељко Јоксимовиќ до Тамара: За мене ти си победник

Жељко Јоксимовиќ даде поддршка за Тамара Тодевска.

Пејачот кој има голема евровисика позадина како претставник, но и како композитор на некои од српските евровизиски песни за Тамара напиша:

-За мене ти си победничка Тамара Тодевска- порачува Јоксимовиќ.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.05.2019 - 12:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега