ФОТО: Згодната Нивес покажа што прави со бананата пред да ја изеде - ја интересира дали и другите го прават тоа

Хрватската старлета Нивес Целзиус на социјалните мрежи објави фотографија од себеси на својот балкон со банана во рацете.

„Патем, дали пеете во банана пред да ја јадете“, праша Нивес, зачинувајќи ја фантазијата на нејзините фанови.

 
 
 
View this post on Instagram

Unesi malo kričave u dan  Nego, jel i vi pjevate u  prije nego ju pojedete ???

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on May 4, 2020 at 4:13am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.05.2020 - 09:53

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега