ФОТО: Згодната Никола објави разголена фотографија - „Дури на лето ќе ви приредам пекол со голи фотографии"

Хрватската водителка Николина Пишек во ново провокативно издание.

Хрватската водителка Николина Пишек повторно се пофалила со својата одлична фигура. Имено, таа на Инстаграм објавила фотографија на која се гледа како позира на плажа во бикини. До израз дошла нејзината секси линија, а нејзините фанови биле маѓепсани. 

„Дури на лето ќе ви приредам пекол со голи фотографии. Загревање", напишала Николина и објавила фотографија во бикини.

 
 
 
View this post on Instagram

T

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.05.2019 - 16:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега