ФОТО: Згодната Кристина која регионот ја нарече „мандарина“ најави нешто лудо

Младата и згодна Кристина која регионот ја нарече „мандарина“ викеднот го поминала во Белград, а утринава на својот инстаграм профил постави фотографија со која ги развесели своите фанови.

Таа на стори објави фотографија од штандот со мандарини и тоа во ноќните часови па напиша „Ве сакам! Наскоро нешто лудо“ напишала Кристина.

Таа стана позната откако ТВ екипа во Хрватка ја сними случајно на тезга каде што продава мандарини.

Заега не се знае што „лудо“ подготвува Кристина, но сигурно нема да остане незабележано.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

07.10.2019 - 14:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега