ФОТО: Згодна рускокоса - Преслава од „Преспав“ направи драстична промена на изгледот

Бугарската актерката Јана Маринова, сите ја паметат како сексапилната газдарица Преслава на пансионот „Преспав“ од последната сезона на истоимената хумористична серија.

Актерката ги изненади своите фанови откако на својот Инстаграм профил објави фотографии на кои е русокоса.

Како ви се допаѓа повеќе?

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.08.2019 - 13:40

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега