ФОТО: Згодна Филипинка со околу 2 милиони фанови секојдневно мами воздишки на социјалните мрежи

Харт Дефенсер е убава и згудна „Јутјуб“ ѕвезда која на каналот има повеќе од два милиони фанови.

Оваа убавица е родена на Филипините, а моментално живее во Лос Анџелес.

Згодната Филипинка има свој канал на ЈуТјуб каде редовно објавува модни видеа и совети за тоа како правилно да ја сочинува и да ја креира косата, и е популарна на социјалните медиуми.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.03.2020 - 12:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега