ФОТО: Заводникот Саша не личи на себе - Пејачот целосно го смени имиџот

Познатиот српски пејач Саша Ковачевиќ се одлучи да направи голема промена на себе си и целосно го промени својот изглед. Тој си ја скрати косата и ја осветли.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.09.2019 - 11:53

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега