ФОТО: Застанала пред огледало и се фотографирала - сега ѝ се смее цел свет поради еден детаљ

22-годишната Кони Вајт од Шкотска позирала во црвен фустан пред огледалото во својот стан во саботата вечерта, после што одлучула фотографијата да ја сподели на социјалните мрежи.

Нејзината фотографија веднаш станала вирална. Имено, кога почнале да пристигнуваат коментари од нејзините следбеници, забележала дека со фотографијата нешто не е во ред. Огледалото зад Кони го покажувало задниот дел од нејзината нога, односно делот меѓу зглобот и стапалото, поради што луѓето мислеле дека одразува нешто неприкладно.

Меѓутоа, таа го прифатила урнебесниот неуспех на фотографијата и ја споделила на Твитер каде собрала повеќе од 23.000 лајкови и 1.200 ретвита.

„Да, забележав што е после неколку минути“, „Браво што го сподели ова, повеќето девојки не би го сториле тоа, би им било премногу непријатно“, „Кога ќе забележите што е, не можете да не гледате“, се само некои од коментарите.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Connie White (@connieiwhite)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

02.12.2020 - 13:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега