ФОТО: Заев се огласи по поразот на ракометарите

Зоран Заев вчера по поразот на македонските ракометари се огласи на Фејсбук.

- Ракометот е  наш бренд, ќе го сакаме и јакнеме секогаш и секаде, напиша Заев во својот статус на Фејсбук.

 

Инаку, вчера ракометарите загубија со 32:28.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.01.2020 - 08:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега