ФОТО: Задник за медал - Георгина позираше без маичка и ги истакна бујните облини

Вереницата на фудбалерот Роналдо со секоја своја објавена фотографија максимално го привлекува вниманието на медиумите.

Нејзините бујни облини никој не оставаат рамнодушен. Георгина објави фотографија на Инстаграм на која позира без маичка, а на која задникот е во преден план.

 
 
 
View this post on Instagram...@aloyoga

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on Nov 22, 2019 at 3:16am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.11.2019 - 20:23

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега