ФОТО: За такво тело треба труд - Катарина Ивановска во секси издание вежбаше во теретана

Македонската манекенка Катарина Ивановска и по раѓањето на второт дете воопшто немаше тешкотии со вишокот килограми, а сето тоа се должи на нејзината активност и вежбање.

Таа за медиумите откри дека и тајната за нејзината витка линија е и генетиката, но и здравата исхрана.

Сега на Инстаграм објави видео на кое уште еднаш покажа како се грижи за виткото тело:

 
 
 
View this post on Instagram

@svetlana_projectfitmk @mirko_petrovski_ifbbelitepro @projectfitmk

A post shared by Katarina ivanovska (@katarina_ivanovska) on Sep 15, 2020 at 4:43am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.09.2020 - 12:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега