ФОТО: За помалку од три часа повеќе од 4 милиони лајкови- Поради телото на Кајли намачкано со масло многумина ја засакаа зелената боја

Таа е најмладиот милијардер и со брзина на молња собира милиони лајкови на речиси секоја објава.

Кајли Џенер овојпат во костим за капење повторно успеа да го „сруши“ Инстаграм.

Иако нема експлицитни детали на сликата на која позира, атрактивната Кајли доби скоро четири милиони лајкови за само три часа, а многу од нејзините фанови во комантерите напишаа дека им се допаѓа зелената боја поради неа.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Kylie (@kyliejenner)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

02.03.2021 - 19:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега