ФОТО: За неа летото штотуку започна - Каролина Гочева во секси издание ужива на одмор

Македонската пејачка Каролина Гочева го започна својот летен одмор откако скоро сите го завршија.

Таа на својот Инстаграм профил објави фотографија на која ги истакна своите заводливи долги нозе.

„Конечно лето“, напиша Каролина во опис на фотографијата.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

29.09.2020 - 11:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега