ФОТО: „Возач на денот" во Кисела Вода

И ова може да се види во Скопје и тоа среде трим патека во Кисела Вода.

Такси на патеката за трчање.

Фотографијата е објавена на Ѕид на сообраќајниот срам.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.02.2019 - 15:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега