ФОТО: Возач ги срушил сигурносните столпчиња на Партизанска

На страницата „Ѕид на сообраќајниот срам“ се појави фотографија од булeварот „Партизански одреди“, на која се гледаат срушени бетонските столпчиња.

Граѓаните велат дека несовесен возач буквално дивеел по булеварот и со голема брзина ги „збришал“ сигурносните столпчиња.

Бараат од полицијата да ги казни и моторџиите кои во ноќните часови се натпреваруваат по „Партизaнска’.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

Ѕид на сообраќајниот срам
Фото: 
Ѕид на сообраќајниот срам

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега