ФОТО: Водителката од утринската „Ја сакам Македонија“ покажа од кого ја наследила убавината

ТВ водителката Елена Стојановска која  ја гледаме на телевизија преку утринската емисија на Сител „Ја сакам Македонија“, на социјалните мрежи се почесто објавува детали од својот живот надвор од студиото.

Овој пат таа ги покажа своите родители додека се на заедничка кафе-сокче средба со ќерката Илина.

Од приложеното може да се види дека Еленче убавината ја наследила од мајка си.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.01.2021 - 11:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега